Rekolekcje Uzdrowienia Wewnętrznego oparte na motywach biblijnych „Dawid” odbędą się w dniach 12-14.01.2018 r. Prowadzi ks. Jan Reczek z pomocą świeckich zaangażowanych w grupach modlitewnych Archidiecezji Krakowskiej. Specyfiką rekolekcji jest powiązanie głoszenia Słowa 
z posługą modlitwy wstawienniczej nad uczestnikami spotkania. Rekolekcje przeznaczone są dla osób dorosłych pragnących doświadczenia Miłosierdzia dla uzyskania pokoju serca, wolności od utrapień, bolesnych wspomnień i niepokojów.  Do udziału zachęcamy też małżeństwa! Uczestnicy przyjeżdżają przygotowani do pełnego udziału w Eucharystii – po spowiedzi świętej (nie należy liczyć na możliwość posługi sakramentalnej w czasie ćwiczeń rekolekcyjnych). Każdy proszony jest o poprzedzenie rekolekcji lekturą 1 i 2 Księgi Samuela.

Rekolekcje zaczynają się w piątek o godz. 18: ( zakwaterowanie od godz. 15.00),
kończą się w niedzielę o godz. 13.00

Koszt:
380 zł – w pokoju jednoosobowym
320 zł – w pokoju dwuosobowym

Pamiętaj, aby zabrać ze sobą:

  • Pismo Święte
  • Notatnik
  • Długopis
  • Wygodne obuwie do używania w Ośrodku Rekolekcyjnym
  • Lekarstwa, które są Ci potrzebne

Rekolekcje uzdrowienia wewnętrznego są adresowane do ludzi przeżywających zwyczajne sytuacje zranień emocjonalnych i obciążeń duchowych. Nie zastępują posługi uwolnienia sprawowanej przez egzorcystów. Nie są także formą pomocy dla ludzi przeżywających tak poważne obciążenia zdrowotne, że potrzebna jest interwencja psychiatryczna.

Poniższe oświadczenie jest wymagane z racji duszpasterskich, dla uniknięcia sytuacji mogących szkodzić atmosferze spotkania i utrudniających skorzystanie z łaski rekolekcji.

Podjęcie decyzji o udziale w Rekolekcjach Uzdrowienia Wewnętrznego „Dawid” jest równoznaczne z oświadczeniem:

▪  na przestrzeni ostatnich 3 lat nie byłem zmuszony korzystać z pomocy psychiatrycznej;

▪  w przeciągu ostatniego roku nie byłem w potrzebie korzystać z pomocy egzorcysty.

W wypadku złożenia nieprawdziwego oświadczenia Prowadzący Rekolekcje odmawia wprowadzającemu w błąd wszelkich posług – zarówno w Ośrodku „Vincentinum” jak i poza nim.

Wszystkie miejsca zajęte!

Kategorie: Rekolekcje

Korzystając z tej witryny, zgadzasz się zaakceptować naszą Politykę Prywatności oraz Politykę Cookies