Nowa seria Rekolekcji Uzdrowienia Wewnętrznego oparta na motywach biblijnych „Dawid” odbędzie się w dniach 23-25.02.2018 r. Prowadzi ks. Jan Reczek z pomocą świeckich zaangażowanych w grupach modlitewnych Archidiecezji Krakowskiej. Specyfiką rekolekcji jest powiązanie głoszenia Słowa 
z posługą modlitwy wstawienniczej nad uczestnikami spotkania. Rekolekcje przeznaczone są dla osób dorosłych pragnących doświadczenia Miłosierdzia dla uzyskania pokoju serca, wolności od utrapień, bolesnych wspomnień i niepokojów.  Do udziału zachęcamy też małżeństwa! Uczestnicy przyjeżdżają przygotowani do pełnego udziału w Eucharystii – po spowiedzi świętej (nie należy liczyć na możliwość posługi sakramentalnej w czasie ćwiczeń rekolekcyjnych). Każdy proszony jest o poprzedzenie rekolekcji lekturą 1 i 2 Księgi Samuela.

Rekolekcje zaczynają się w piątek o godz. 18: ( zakwaterowanie od godz. 15.00),
kończą się w niedzielę o godz. 13.00

Koszt:
380 zł – w pokoju jednoosobowym
320 zł – w pokoju dwuosobowym

Pamiętaj, aby zabrać ze sobą:

  • Pismo Święte
  • Notatnik
  • Długopis
  • Wygodne obuwie do używania w Ośrodku Rekolekcyjnym
  • Lekarstwa, które są Ci potrzebne

Rekolekcje uzdrowienia wewnętrznego są adresowane do ludzi przeżywających zwyczajne sytuacje zranień emocjonalnych i obciążeń duchowych. Nie zastępują posługi uwolnienia sprawowanej przez egzorcystów. Nie są także formą pomocy dla ludzi przeżywających tak poważne obciążenia zdrowotne, że potrzebna jest interwencja psychiatryczna.

Poniższe oświadczenie jest wymagane z racji duszpasterskich, dla uniknięcia sytuacji mogących szkodzić atmosferze spotkania i utrudniających skorzystanie z łaski rekolekcji.

Podjęcie decyzji o udziale w Rekolekcjach Uzdrowienia Wewnętrznego „Dawid” jest równoznaczne z oświadczeniem:

▪  na przestrzeni ostatnich 3 lat nie byłem zmuszony korzystać z pomocy psychiatrycznej;

▪  w przeciągu ostatniego roku nie byłem w potrzebie korzystać z pomocy egzorcysty.

W wypadku złożenia nieprawdziwego oświadczenia Prowadzący Rekolekcje odmawia wprowadzającemu w błąd wszelkich posług – zarówno w Ośrodku „Vincentinum” jak i poza nim.

Prosimy o możliwe precyzyjnie odpowiedzieć na poniższe pytania?


Powyższe informacje mają charakter poufny, zbierane są wyłącznie w celu potwierdzenia przyjęcia na wybrany termin rekolekcji i nie naruszają Ustawy o ochronie danych osobowych (Dz.U. 1997 Nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami)